'Shqipëria e bukur', Rama poston pamje mahnitëse nga Mati

Promovimi i vendeve të bukura të Shqipërisë, është kthyer në një kënaqësi të përditshme të kryeministrit Rama, i cili çdo mëngjes uron një ditë të mbarë me video nga vendet më të bukura shqiptare.

Ditën e sotme, Kryeministri Edi Rama ndau një video me disa prej destinacioneve kryesore për t’u vizituar në Mat.

“Mirëmëngjesi dhe me Matin e bukurive të pamata, ju uroj një ditë të bukur”, tha Kryeministri Rama.

I përshtatshëm për zhvillimin e turizmit malor, familjar, kulturor e historik, zona e Matit ofron po ashtu mundësi të shumta edhe për aktivitete të ndryshme në natyrë.

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?

Komento

Komente

 • ymeri: 04/08/2020 16:20

  KENI HARRUAR TE MBILLNI PEME NEPER KODRA E MALE,,,,,O EDI RAMA ,,,DUHEN MBJELLUR 10 MILION PEME....

  Përgjigju
 • Nafize: 04/08/2020 15:19

  O Rama shko pak nga ura e Zogut se qan me lot qa i kan bere pjese se zallit qe e kan gerryer me traiela duke ja nxjerr zhavorrin......kalo nje here andej beja pak reklama po munde

  Përgjigju
 • zabit: 04/08/2020 14:15

  jane vepra te tjeter kujt kto o bole 2 metrosh.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Macron: Lukashenko duhet të largohet nga pushteti! I habitur nga guximi i protestuesve bjellorus