Shqiptarja 17-vjeçare befason jurinë në 'X Factor Greece' (VIDEO)

Një 17-vjeçare me origjinë shqiptare ka shkëlqyer në skenën e “X Factor Greece”.

Jody Lulati na ka bërë krenarë mbrëmjen e djeshme me përfaqësimin  në konkursin muzikor.

Ajo këndoi këngën “You know I’m no good” të Amy Winehouse dhe u pëlqye shumë nga juria, e cila e përgëzoi dhe dha vlerësime shumë pozitive.

17- vjeçarja fitoi zemrën e të katër anëtarëve të jurisë, të cilët i dhanë  “PO”.

Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë fat në fazat e tjera të konkurimit dhe pse jo fitore.

Kujtojmë që shqiptarët gjithmonë na kanë përfaqësuar denjësisht nëpër konkurse muzikore, ku kanë dalë edhe me fitore.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bota: 27/09/2019 19:26

  Te shpifura, vetem muzike nuk eshte kjo, po kakofonira te djallit... E perveç kesaj, ne kete terexhe qe eshte Bota sot, kesaj i thone fshati digjet e kurva krihet...

  Përgjigju
 • Lleshi: 26/09/2019 22:03

  Ne radhe te pare e “falenderoj” po gjeja qew mre beri shume pershtypje ishtew qe ajo nuk eshte see EE pranoi qew dshtew Albanian sepse greku ste lee ya pranosh Ed of

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan