Shtatzënë për herë të tretë, Sara Hoxha shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Shtatzënë për herë të tretë, Sara Hoxha shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Blogerja Sara Hoxha është në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe pritet të bëhet nënë për herë të tretë.

Gjatë kësaj kohe, Sara nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por herë pas here ndan ndonjë foto me ndjekësit në Instagram.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, pasi Hoxha ka publikuar një foto ku shihet e kuruar maksimalisht dhe padyshim vëmendjen e vodhi barku i rrumbullakosur.

Postimi i Sara Hoxhës

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten