Shtyhet pa afat edhe vendimi për hapjen e klinikave dentare

Kabinetet laboratorike dhe klinikat dentare do të vijojnë që të qëndrojnë mbyllur pa afat, pra deri në përfundim të gjendjes së fatkeqësisë natyrore, sipas urdhrit të fundit të ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.


Lajmi kryesor:

Të gjitha masat kufizuese për COVID-19 shtyhen PA AFAT përtej 3 prillit! Nga shkolla, lokalet, tubimet, operacionet në publik e privat (URDHRAT)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

10 persona të përfshirë në grabitjen e biznesmenit në Nikël, eksperti për Report: E dinin që s'ka patrulla policie në lëvizje! Kanë studiuar vendin për muaj të tërë