‘Shuhen’ tensionet mes Donaldit dhe Einxhel, moderatorja emocionon me rrëfimin prekës për të atin

‘Shuhen’ tensionet mes Donaldit dhe Einxhel, moderatorja emocionon me rrëfimin prekës për të atin

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj

Eksperiencës së ‘Big Borther Vip’ duket se po i vjen fundi pasi ditën e premte, më 18 shkurt do të realizohet edhe finalja e madhe e spektaklit.

Mes finalistëve të mbetur, Einxhel, Donaldi, Beniada dhe Iliri është vënë re një lloj harmonie me e fortë mes tyre. Në garë për të fituar çmimin e madh prej 115 mijë eurosh 4 finalistët, i kanë kaluar ditët e tyre të fundit më qetë dhe madje kanë filluar të tregohen tepër miqësorë me njëri-tjetrin. Gjatë ditës së djeshme, Donaldi dhe Einxhel kanë qenë në oborr duke biseduar me njëri-tjetrin dhe moderatorja është treguar shumë e hapur sa i përket babait të saj.

Ajo shprehet se nuk do ta shikojë më atë në gjendje të rënduar dhe se do donte që ai të që ai të merrej vetëm me pikturë.

Einxhel: Nuk dua ta shikoj më në atë gjendje të rënduar për hir të punës ose lekëve. Dua që ai të bëjë pikturën atë që i vjen. Babi po shkon afër 60-ës kështu që unë nuk dua. Dua që ai të pikturojë për qejfin e vet. I pëlqen shumë Korça. Vjet edhe parvjet ka marrë një tip studioje, si apartament të vogël në Korçë edhe shkonte që të pikturonte.

Duhet përmendur se debati mes Donaldit dhe Einxhel ka qenë një ndër debatet më të forta gjatë spektaklit, ku kjo e fundit e ka akuzuar aktorin se nuk e ka paguar për 4 muaj.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Shqipëria për herë të parë nuk linjëzohet me BE, Rama: Të përditësohet deklarata, të dënojë shpalljen e zisë kombëtare në Serbi

Shqipëria për herë të parë nuk linjëzohet me BE, Rama: Të përditësohet deklarata, të dënojë shpalljen e zisë kombëtare në Serbi