Shumë shpejt do t’i shohim bashkë, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari do të vijnë me projekt të ri

Shumë shpejt do t’i shohim bashkë, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari do të vijnë me projekt të ri

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, dy protagonistët e Big Brother Vip do t’i shohim sërish bashkë. Mesa duket dyshoja po planifikojnë një projekt të ri së bashku.

Ka qenë vetë Luizi, i cili ka posutuar një foto në Instragram së bashku me Oltën dhe bashkangjitur ka shkruar “Filloi”.

Nuk dihet ende se çfarë po planifikojnë dyshja, na mbetet ende të presim.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Komi: 01/06/2023 21:45

    na ka marre malli o mret ishalla sa me shpejt te shikojm suksese pac gjithe jeten.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)