‘Si ju duket investigimi i RAI 3 për Shqipërinë?’ Ja si u votua në sondazhin e Shqiptarja.com

‘Si ju duket investigimi i RAI 3 për Shqipërinë?’ Ja si u votua në sondazhin e Shqiptarja.com

Pas debateve për emisionin e RAI 3 për Shqipërinë, Shqiptarja.com pyeti lexuesit mbi këtë investigim.

Pyetjes ‘Si ju duket investigimi i Rai 3 për Shqipërinë?’, 51.3% e votuesve iu përgjigjën ‘Korrekt’, 43.3% ‘Jo korrekt’ dhe 5.4% ‘Nuk e di’.

Sondazhi u publikua më 4 qershor, dhe deri më 6 qershor, ora 09:00 në sondazh kanë marrë pjesë 7361 votues unikë.

Rezultatet e sondazhit

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Nerim Lumi: 06/06/2024 13:53

  Për gjithë ata që flasin për mafien shqiptare,një gjë e kemi parë ne shqiptarët e thjeshtëqë luftojmë çdo ditë për bukën e gojës,.që nga viti 1990 e deri më sot në 2024 shteti shqiptar nuk ekziston.Kastat drejtuese na kanë vjedhur votën me pahir e me dhunë,duke na gënjyer paturpësisht,vetëm për t'u pasuruar ata vetë bashkë me ata që lëpijnë në sahanët e tyre me soj e sorollop e që të jenë vazhdimisht në majë të pushtetit, të mëdhenj e të vegjël.Interesat madhore të atdheut dhe të popullit vazhdimisht siten e kopsiten sipas orekseve të atyre që qëndrojnë në majë..Kjo gjë as imagjinohet në mendjen e zyrtarëve të shteteve fqinjë,flas për Greqinë ku kam punuar si emigrant ilegal shumë kohë..Më e pakta që mund të themi është se në Shqipëri demokracia nuk ekziston,si pasojë nuk ekziston as drejtësia.Jemi popull dele që flejmë gjumë,sado që kemi bredhur gjithë planetin dhe kemi parë si ecën përpara bota e qytetëruar...

  Përgjigju
 • Hotspot: 06/06/2024 10:27

  Epo mafia i ka rrenjet qysh nga epoka e non-grates. Por italianet me mire te merren me vendin e tyre sesa me shqiperine,, sepse kane shume probleme, ne infrastrukturat etj etj..

  Përgjigju
 • Sara: 06/06/2024 09:12

  Esht korrekt sepse cdo shqiptar e di qe cdo gje ne ket vend esht e kapur nga mafia.Nuk ka nevoj ta tregoj RAI3 se mafia shqiptare esht nder me te rrezikshmet ne bote

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Balla thirrje deputetëve: Bëhuni zjarrfikës vullnetar

Balla thirrje deputetëve: Bëhuni zjarrfikës vullnetar