POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Si mund të lihen policët të pambrojtur kundrejt kaçakëve primitivë?

Bathorja kërkon të europianizojë Tiranën me injorancë kolektive. Kurse Saliu kërkon të mundë Amerikën me granata Molotov.

Ndërsa Rama, që do edhe ky destabilizimin, çon policët në betejë me duar dhe pa mbrojtje kundrejt një kaçakërie primitive. 

Si mund të lihen policët e pambrojtur?! Vetëm një mendje fëminore dhe diabolike e ka bërë këtë në historinë e shteteve, dhe ky është Edi Rama, një shitës ordiner territoresh që kërkon shkatërrimin e Shqipërisë, sepse don të shpëtojë gjë në e vjedhur.

E shihni Ramën që është më i mërzitur se Basha ? Sepse pret destabilizimin. 

Turp. Lodhesh kot Rama! Reforma në Drejtësi nuk ndalohet. Ndërkombëtarët tani e kanë në dorë edhe kushtetutën edhe Parlamentin. Duhet të fillosh të mendosh për mbrojtjen tënde ligjore... sepse do dorëzosh gjënë e vjedhur, edhe ti, edhe Saliu, edhe Basha.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Ilir: 13/05/2019 20:58

  Ja nje qe i thote gjerat troc.

  Përgjigju
 • Populli: 13/05/2019 16:22

  Avukati qenka rende fare,nuk e dija qe ishte ne kete gjendje te mjerueshme,te krahasosh Bashen,Monen,Berishen,Meten me Edi Ramen ose je dashakeq ose je driteshkurter z.avokat,populli e ben dallimin mes tyre shume me mire se ty.

  Përgjigju
 • asolingo: 13/05/2019 16:07

  O Taku torrollaku ik se na hape barkun fol njehere esell jo gjithmone pa llogjike.

  Përgjigju
 • emigranti: 12/05/2019 18:04

  Tjeter shkrim nga avokati qe tregon gjendjen e rende psikike ne te cilen po kajon.Po me kujton nje pjese nga humoristet e qytetit te FIERIT perpara shume viteve qe sarkarizonin hajdutet qe i vodhen lopen fshatarit.Fshataret nga frika e hajduteve e kritikonin fshatarin pse mbante lope ne shtepi,i shkreti duroi sa duroi iu kthye duke iu ju thene se mire une kam faj qe mbaj lope ne shtepi po ata qe ma vodhen nuk kane asnje faj?.Nuk shqetesohesh per shkaterrimet qe po u shkaktojne institucioneve shteterore opozita jote por akuzon kryeministrin e vendit se po e le te pambrojtur policine,shkurt kerkon qe policia te perdor dhune,fiks kerkon ate qe kerkojne agjenturat serbo-ruse per te arritur qellimin final, renien e nje qeverie legjitime dhe kthim pas ne vitet 90.Avokat nuk je vetem debil,frikacak por keni qene familjarisht ne sherbim te te huajve.

  Përgjigju