‘S’ka dorëzim’ Vuçiç takohet me ministrin e Mbrojtjes e kryekomandantin e ushtrisë serbe

‘S’ka dorëzim’ Vuçiç takohet me ministrin e Mbrojtjes e kryekomandantin e ushtrisë serbe

1670575736_cccj.JPG

Aleksandër Vuçiç, president i Serbisë, ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”. Në foto, Vuçiç shihet në një takim me ministrin e Mbrojtjes së Serbisë, Millosh Vuçeviq dhe shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Milan Mojsiloviq.

“Gjatë natës dhe mëngjesit me ministrin e Mbrojtjes Millosh Vuçeviç dhe shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura Milan Mojsiloviç... nuk ka dorëzim!” – shkroi ai.

 

G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça