S’ka të ndalur Maradona/ Puth bjonden në stadium, presidenti i Tatarstanit i jep çmim (Foto)

S’ka të ndalur Maradona/ Puth bjonden në stadium, presidenti i Tatarstanit i jep çmim (Foto)

Legjenda argjentinase Diego Maradona dhe Presidenti i Tatarstanit, Rustam Minnikhanov

Diego Maradona ka puthur në Kazan Arena një bjonde të veshur me bluzën e Argjentinës dhe me numrin 10 të Maradonës. Presidenti i Tatarstanit që ka ndjekur gjithë skenën, i ka dhënë një çmim Maradonës.

Rustam Minnikhanov, Presidenti i Republikës së Tatarstanit, i dha çmimin legjendës argjentinase pas shpërthimit që ky i fundit bëri në ndeshjen kundër Nigerisë.

Duket se asgjë s’mund ta ndalë Maradonën këtë botëror. Pritet të shohim nëse legjenda do e ndjekë në vijim kampionatin botëror pas eleminimit të Argjentinës.

Maradona duke marrë çmimin-Foto

Maradona duke marrë çmimin

Maradona dhe tifozja bjonde

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, Tabaku: Dialogu duhet rikthyer, por jo me të njëjtat mënyra e mjete si më parë

Sulmi në Banjskë, Tabaku: Dialogu duhet rikthyer, por jo me të njëjtat mënyra e mjete si më parë