Skandali me bizneset brenda stadiumit ‘Air Albania’, policia ‘zhvesh’ në hyrje tifozët, brenda mund të blejnë shishe uji

Bizneset e hapura brenda stadiumit ‘Air Albania’ duket se kanë krijuar situatën e paprecedentë me hedhjen e shisheve në fushë. Në një kohë kur policia ‘zhvesh’ nga çdo gjë tifozët në hyrje, shishe, çakmak, bidona, çadra, bizneset brenda shesin ujë me shishe. Një gjë e tillë mund të shmangej, duke shitur ujin me gota, në mënyrë që të minimizoheshin edhe veprimet e dhunshme të tifozëve, të cilët rrezikuan ndërprerjen e ndeshjes mes Shqipërisë dhe Polonisë.


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në Pogradec/ 46-vjeçarja del nga spitali, sapo shkon në shtëpi ndërron jetë