Socialistja i ndërpret fjalën, Rama i kthehet: Çfarë do? Vërtet ju kemi dhënë gjithë të drejtat, por mos më ndërprisni fjalën (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama teksa po fliste në Asamblenë e PS-së për 7 vite qeverisje, është ndërprerë nga një zonjë e pranishme në Asamble.

Siç duket socialistja ka kërkuar të marrë fjalën, por Rama iu kthye duke i thënë se vërtet iu ka dhënë grave të gjitha të drejtat, por jo sa t’i ndërpresin fjalën.

“Ça do? Të flasësh…? Prit, mos më ndërprit, se po flas unë. Kemi thënë grave të gjitha të drejtat, por jo sa të na ndërprisni fjalën”, tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja