Soni Malaj prezanton për herë të parë mamanë e saj

Soni Malaj

Këngëtarja Soni Malaj ka prezantuar për herë të parë të ëmën e saj duke i uruar ditëlindjen.

Në foto dallohet qartë se mamaja e Sonit është mjaft simpatike dhe e mbajtur e në këtë rast vlen shprehja më mirë e ëma se e bija.

“U bëfsh 100 vjeç mami, ose siç të them ndryshe, o përmetarja ime e bukur”, ka shkruar Soni krahas fotos. Kujtojmë se Soni ka lindur në Bajram Curr të Tropojës, ku ka jetuar deri në moshën 9-vjeçare dhe më pas është transferuar në Tiranë.

Soni me mamanë

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përse PD trembet nga 'lista të hapura'?