Sonte në Klinika 24: A mund të përllogariten ditët kur një grua është fertile?! Çrregullimi i spektrit autik!

A mund të përllogariten ditët kur një grua është fertile? Cikli menstrual dhe ovulimi janë unike siç edhe ADN-ja për çdo vajzë dhe grua! Më ne sot në studio mjeku obsteter- gjinekolog do të japë informacion si të llogarisim ditët e fertilitetit.

Bëhuni pjesë e emisionit me mesazhet tuaja në faqen e FB të Report Tv televizion.

Ndërsa në pjesën e dytë do të ndalemi tek çrregullimi i spektrit autik dhe problematikat shumë dimensionale që ai mbart.

Klinika 24 emisioni i shëndetit nga Doreada Mio, çdo të shtunë në orën 20:00 në Report Tv.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!