Speciale/ Superliga, aktorët u druhen 'skuadrës së arbitrave'! Cungu: Cilësia nuk është më e para 2-3 sezoneve

Superliga e këtij sezoni nuk ka të ngjarë me asnjë tjetër përsa i përket garës që po zhvillohet, pasi 5 skuadra 6 javë para fundit janë në garë për titullin. Kampionia në fuqi, Tirana, e cila renditet në vendin e pestë me 6 pikë më pak se Teuta, shpreson të përsërisë fundin e sezonit të kaluar ku vetëm fitonte për t’u shpallur kampione.

Duke marrë shkas nga dy ndeshjet e fundit, me Teutën dhe Vllazninë, pikët janë marrë të plota dhe të ëndërrosh nuk kushton asgjë. Trajneri i ekipit bardheblu Orges Shehi thotë se këto rezultate pozitive do ti shërbejnë skuadrës edhe për sfidat e ardhshme.

Ne.k.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë