Stresi bën apelin e fortë: Mos ma përmendni më Keisin

Stresi bën apelin e fortë: Mos ma përmendni më Keisin

Keisi dhe Stresi

Reperi i njohur Stresi ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin “Lancio” në “TAR” ku mes të tjerash foli dhe për jetën e tij private.

Stresi u pyet rreth Keisit duke qenë se teksa ishte në “Big Brother VIP Kosova” nuk reshti duke e përmendur. Mirëpo, duket se nuk ka shpresa për ribashkim, pasi reperi është treguar i prerë duke bërë apel që të mos ia përmendin më.

“Është bërë shumë e madhe kjo vajzë në Shqipëri. Të them të drejtën dua ta bëj një apel, mos pyesni më. Për mua, çdo gjë ka marrë fund. Unë kam jetën time, secili ka jetën e vet. Nuk di çfarë të them, po rëndësi ka të jetë mirë, kaq", tha ai.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Përndiqte ish bashkëshorten dhe kërcënonte me mesazhe djalin e mitur, arrestohet 34-vjeçari

Përndiqte ish bashkëshorten dhe kërcënonte me mesazhe djalin e mitur, arrestohet 34-vjeçari