Stresi flet për Kejsin dhe më pas fshin storyn, ja çfarë tha reperi

Stresi flet për Kejsin dhe më pas fshin storyn, ja çfarë tha reperi

Kejsi dhe Stresi

Stresi është një nga artistët më të komentuar të showbiz-it shqiptar dhe një nga personazhet më të pëlqyer të publikut. Së fundmi, reperi i njohur ka bërë një mini intervistë me ndjekësit e tij në “Instagram” nëpërmjet rubrikës “Ask me a question”.

Padyshim që nuk mund të mungonin edje pyetjet lidhur me ish-të dashurën e tij, Kejsin. Reperi është pyetur nëse vazhdon lidhja e tij me Kejsin dhe për arsyen që ata janë ndarë. Ai është përgjigjur i bezdisur duke thënë se nuk vazhdon dhe se tema e lidhjes së tyre ishte e mbyllur me kohë.

“A vazhdon lidhja me Kejsin? Pse jeni nda me njeri-tjetrin?”- ka pyetur një ndjekës.

“Nuk vazhdon, nuk funksion. Është një temë e mbyllur prej 3 vitesh, nuk e di pse prapë mbas tre vitesh bëni të njejtën pyetje.”- është përgjigjur ai.

Megjithatë, ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendje është fakti se pak kohë pas publikimit të këtij ‘story’, ai ka vendosur që ta fshijë.

Ndërkohë, reperi gjithashtu është pyetur për relatat me artistët e tjerë.

“Pse këto artistat e tjerë nuk ndihmojnë aq sa ndihmon ti?”-pyeti një ndjekës.

“Shumica e tyre e kanë lënë, shumica s’patën prova, shumica kanë vdekur nuk i ngjall dot njeri. Çdo kush e merr atë që meriton në fund kur është njeri mosmirënjohës.”-tha reperi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori