Sulmi ndaj hotel 'Volorekës'/ Policia thirrje me dron autorit për t'u dorëzuar! Momenti kur e shtrijnë në tokë gjatë arrestimit

Policia ka shpërndarë një video të re nga momenti i arrestimit në Tiranë të autorëve për sulmin me armë ndaj hotel "Volorekës".


Lajmi kryesor:

7 të arrestuar për sulmin me armë ndaj 'Volorekës', 1 në kërkim! Policia thirrje me dron autorit për t'u dorëzuar! Momenti kur e shtrijnë në tokë (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Dëgjesa në Kuvend për KQZ-në e re, kërkojnë post Ilir Rusmaili dhe Theodhori Sollaku