Sulmi me armë drejt Top Channel, del FOTO e rojes Pal Kola! Ishte duke u ngrohur kur u qëllua me plumb

Sulmi me armë drejt Top Channel, del FOTO e rojes Pal Kola! Ishte duke u ngrohur kur u qëllua me plumb

1679921893_palkola.jpg

Report Tv ka siguruar fotografinë e 60-vjeçarit Pal Kola, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme kur godina e Top Channel u sulmua me breshëri kallashnikovi. Ai ishte duke u ngrohur në kabinë kur autorët qëlluan me armë.


Lajmi kryesor:

Sulmi në Top Channel/ Kush ishte Pal Kola, 60-vjeçari që punonte roje natën për bukën e gojës! Në tokë u gjet një 5 lekësh që i ra nga xhepi teksa mori plumbin vdekjeprurës


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës