VIDEO/‘Ta ndalojmë kohën’, puthje dhe momente romantike mes Heidit dhe Romeos

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” për dy banorët e shtëpisë Heidi dhe Romeo duket se dita ka nisur shumë ëmbël.

Të ulur pranë pishinës dyshja e kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime.

Në një moment gjatë bisedës së tyre Heidi i thotë Romeos “te ndalojmë kohën” ndërkohë që ai e puth.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • soni: 16/02/2024 12:52

    ka fallco romeo tamam si donaldi mashtrus + materjalist.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Greqi/ Sekuestrohet drogë me vlerë 2 mln euro në Igumenicë

Greqi/ Sekuestrohet drogë me vlerë 2 mln euro në Igumenicë