Talenti Nedim Bajrami bashkohet me Kombëtaren kuq e zi, i gatshëm për 2 sfidat e radhës

Talenti Nedim Bajrami bashkohet me Kombëtaren kuq e zi, i gatshëm për 2 sfidat e radhës

Nedim Bajrami, pasi mori dritën jeshile nga CAS për të luajtur me Shqipërinë, është bashkuar me kuqezinjtë dhe do të jetë i gatshëm për dy ndeshjet e radhës ndaj Hungarisë dhe San Marinos.

Kombëtarja shqiptare ka mbërritur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shqipëri pas ndeshjes me Poloninë të luajtur të enjten mbrëma në stadiumin “PGE Narodowy të Varshavës. Pasi ka pushuar paradite grupi ka nisur seancën e radhës stërvitore.

Për rreth 1 orë lojtarët që u aktivizuan në ndeshjen ndaj Polonisë kanë zhvilluar stërvitje të veçuar, ndërsa pjesa tjetër ka zhvilluar stërvitje me intensitet të plotë.  

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Papa sugjeron që Kisha Katolike mund të bekojë lidhjet mes personave të gjinisë së njëjtë

Papa sugjeron që Kisha Katolike mund të bekojë lidhjet mes personave të gjinisë së njëjtë