Tashmë mund të dukeni fiks si Kylie! Mjafton të bëni vetëm këtë gjë

Kylie Jenner

Kylie Jenner është një nga personazhet më me influencë në botë dhe kjo gjë është një fakt tashmë. Revista “Forbes”, e klasifikoi si femrën më të pasur në botë në moshën 20-vjeçare. Dhe të paktën një herë në jetë femrat kanë dashur të duken si Kylie, dhe tashmë është falas dhe mund ta bëni sa herë të doni.

Kylie Jenner merr rreth $ 1 milion dollarë për një postim në Instagram, dhe tani, marka e saj kozmetike është duke bashkëpunuar me aplikacionin e mediave sociale për një filtër në story-t e Instagram. Kështu që mjafton të hapni aplikacionin ‘instagram’ dhe të zgjidhni filtrin që ka ikonën e Kylie-t.  

Kjo ju jep 7 opsione ndër të cilat mund të zgjidhni ngjyrat tuaja të preferuara.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Largimi i inerteve të tërmetit nga zonat e banimit një emergjencë mjedisore