Të dy të 'papunë', por Pirlo dhe Konte në pushime mes ishujve Baleare (FOTO)

Verë, mall për detin. Aq më tepër nëse keni një sezon të gjatë dhe intensiv pas vetes, të zbukuruar me një Scudetto (fituar me Inter) ose dy trofe, Coppa Italia dhe Supercoppa (me Juve): ky është rasti i Antonio Conte dhe Andrea Pirlo. Edhe pse ata sot janë të papunë, pasi ish-trajneri i Inter nuk pranoi zvogëlimin e rrogës e vendosur nga Zhang dhe u zëvendësua me  Simone Inzaghi, ndërsa Juve preferoi të vinte bast për një Allegri-bis duke larguar Andrea Pirlon. Ndërkohë Conte ka refuzuar gjithashtu ofertën e Tottenham, dhe për këtë arsye të dy janë në pritje të thirrjes së duhur. Në ndërkohë, kanë zgjedhur një festë plot diell dhe det, me zonjat e tyre përkatëse, në ishujt Baleare. Të dy sot ish trajnerët janë fotografuar nga revista OGGI mes plazhit të ishujve.

Foto nga pushimet e dy ish trajnerëve

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Certifikatë vaksinimi dhe test negativ për të hyrë në restorant, Mali i Zi miraton masa të reja anti-COVID