Të gjithë flasin për Donaldin dhe puthjen me Beatrixën, por ç'bëhet me jetën e Romeos, flet vajza e Niko Peleshit: E dua shumë, ngjan me babin

Të gjithë flasin për Donaldin dhe puthjen me Beatrixën, por ç'bëhet me jetën e Romeos, flet vajza e Niko Peleshit: E dua shumë, ngjan me babin

Romeo Veshaj, Niko Pelesh dhe Aleksia Peleshi

Ditët e fundit që të gjithë po flasin për puthjet dhe përqafimet romantike mes Donaldit dhe Betarikës, a jeni kuriozë të dini se çfarë po ndodh në jetën sentimentale të vëllait të tij, Romeo?

Prej muajsh ai është përfolur se është në një lidhje dashurie me vajzën e ministrit të mbrojtjes, Niko Peleshi.

Duke folur për “Glamour Zone”, Aleksia Peleshi, tregoi për ndjenjat e saj ndaj Romeos dhe ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj.   

“E vërteta është se Romeon e dua shumë, shumë është pak të thuhet, e dua me gjithë forcën që kam në zemër për të dashur një person. Kur bëj ato lutjet e mia, nuk harroj kurrë që ta falënderoj Zotin që e ka sjellë në jetën time. Fakti kryesor që e dua shumë është se ai ma kujton shumë babain tim, e unë nuk kam njohur kurrë dikë që më kujton babin. Babi im është një njeri shumë i rrallë.”, tregoi ajo. 

Me këto fjalë për të dashurinë e saj, Aleksia i dha edhe fund dyshimeve se dyshja është ndarë.

J.GJ./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Ministrja tha se mbi 500 kompani janë hetuar për evazion fiskal, Kryemadhi: Qeveria ia la topin drejtësisë për të justifikuar hajdutërinë

Ministrja tha se mbi 500 kompani janë hetuar për evazion fiskal, Kryemadhi: Qeveria ia la topin drejtësisë për të justifikuar hajdutërinë