Të rinjtë transformojnë këngën e famshme 'Banania': Karantinën mos e shkel sepse rrëshqet! (VIDEO)

Situata e koronavirusit ka nevojë edhe për disa grimca humori dhe të rinjtë dinë ta bëjnë më mirë nga të gjithë.

Dy të rinj kanë sjellë këngën “Banania” të Dashnor Dikos duke e përshtatur me koronavirusin.

Ata kanë kënduar dhe performuar në të njëjtën kohë versionin e ri të këngës.

"Por kujdes nga korona, karantinën mos e shkel sepse rrëshqet", është një pjesë nga refreni i ri i këngës.

Kur shumica prej njerëzve janë të izoluar në shtëpitë e tyre, aftësia për të krijuar rritet.

Të rinjtë e zbutën pak situatën e panikut me disa grimca humori.

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka shpërndarë videon e të rinjve.

  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve