Të shtëna me armë zjarri në Mat, 52-vjeçari vret veten në banesë

MAT- Të shtëna me armë janë regjistruar mesditën e sotme në Mat, si pasojë ka humbur jetën një person.

Mësohet se viktima është M.N, rreth 52 vjeç dhe sipas uniformave blu, kemi të bëjmë me një vetëvrasje. 52-vjeçari ka vrarë veten në banesën e tij dhe ka humbur jetën në spital. Ende janë të paqarta motivet që kanë shtyrë 52-vjeçarin drejt këtij akti.

Grupi hetimor vijon hetimet  në vendngjarje për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik