Të shtënat me armë në Tiranë/ Ky është kompleksi që u bë ‘mollë sherri’ mes 2 ortakëve

Ky është kompleksi që u bë ‘mollë sherri’ mes 2 ortakëve në Tiranë, Sino Llanaj dhe Albert Allmuça. 


Lajmi kryesor:

Ndërtuesi në Tiranë plagoset me armë zjarri! Të lënduar dhe dy të tjerë! VIDEO e sherrit të përgjakur! Reagon biznesmeni: S'kam lidhje, nuk kam qenë në kantier


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?×

Lajmi i fundit

John

Si do të votohet në Kryeqytet? Ja si do të ndaheshin deputetët nëse zgjedhjet do të bëheshin sot