Tensionet tek 'Astiri'/ Veliaj: Nëse ke marrë paratë, ndalo sabotimin e Tiranës

Tensionet tek 'Astiri'/ Veliaj: Nëse ke marrë paratë, ndalo sabotimin e Tiranës

Aksioni i IKMT

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka reaguar pas nisjes së aksionit të IKMT për shembjen e objekteve në zonën e Astirit në kuadër të projektit për Unazën e Re.

"Nese ke marre parate apo perqindje ne pallat, eshte e arsyeshme ta ndalosh sabotimin e Tiranes! Partite e ngritura mbi kulturen e zaptim-bllokimit ne pikiate!", shkruan Veliaj.


Lajmi kryesor:

'Bie Astiri'! REAGIMET - Basha: Gjithmonë krah banorëve! Braçe: Parelliu i madh tua paguajë shtëpinë sa vila e tij e luksit


  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Nis nesër viti i ri akademik, studentja nga Fieri: Gjithçka kisha e paketova në valixhe dhe u nisa për Tiranë! U premtova prindërve, do ta përballoj

Nis nesër viti i ri akademik, studentja nga Fieri: Gjithçka kisha e paketova në valixhe dhe u nisa për Tiranë! U premtova prindërve, do ta përballoj