Tentoi t’i ikte policisë australiane, i riu bie nga kati i pestë në pishinë! Pamjet e rënda

Tentoi t’i ikte policisë australiane, i riu bie nga kati i pestë në pishinë! Pamjet e rënda

Një i ri ka rënë nga kati i pestë i banesës teksa tentoi që t’i largohej policisë australiane.

Siç shihet në pamje, ai ka tentuar që të mbahet në ballkon për një moemnt, por më pas ka rënë në pishinë.

Dëshmitarët deklaruan se ai ka dalë nga pishina dhe ka arritur që t’i largohet policisë, por disa orë më pas u arrestua.

Mësohet se ai kishte ikur në këmbë në banesën e prindërve në Palm Beach. Ende nuk dihet arsyeja përse policia e kishte shpallur në kërkim.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Shqiptari që mban Flakën Olimpike në Paris! Njihuni me Adrian Sukën, ish-futbollistin e Kombëtares kuqezi

Shqiptari që mban Flakën Olimpike në Paris! Njihuni me Adrian Sukën, ish-futbollistin e Kombëtares kuqezi