Tha në Report Tv se fle me armë tek koka e krevatit nga vjedhjet, policia 'zbarkon' në banesën e Nikoll Pashukut në Shënkoll në Lezhë

Policia ka zbarkuar në banesën e Nikoll Pashukut, i cili doli me armë në dorë, në një intervistë për Report Tv, ku denoncoi vjedhjet në zonën e Shënkollit dhe tha se ishte i detyruar që të pajisej me armë me leje për t'u mbrojtur nga grabitësit.

Blutë e Lezhës i kanë kërkuar shpjegime për deklaratat dhe veprimet e tij, duke i kërkuar bashkëpunim dhe që t'i drejtohet zyrave të ankesave në polici për çdo lloj problemi.


Lajmi kryesor:

Frikë nga hajdutët, lezhjanët e gdhijnë me armë te koka e krevatit! Gra e burra bëjnë roje: Kjo s'është polici shteti por pushteti! Kemi frikë në shtëpitë tona (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

Kadastra raport qeverisë për shtesat pa leje! Artan Lame: Ndërtuesit të heqin dorë nga shtesat, do të ndëshkohen