Theu bojkotin dhe mori pjesë në seancat gjyqësore, Dhoma Avokatisë pezullon nga detyra për 3 muaj avokati Nexhip Dauti

Theu bojkotin dhe mori pjesë në seancat gjyqësore, Dhoma Avokatisë pezullon nga detyra për 3 muaj avokati Nexhip Dauti

1575297100_dhoma.jpg

Dhoma e Avokatisë ka pezulluar nga detyra për tre muaj Nexhip Dautin, 1 nga 15 avokatët të cilët kanë thyer bojkotin dhe kanë marrë pjesë në seancat gjyqësore. Për 14 të tjerët po vijon shqyrtim.


Lajmi kryesor:

15 avokatë thyen vendimin për bojkot, Dhoma e Avokatisë pezullon për 3 muaj avokatin Nexhip Dauti! Po shqyrtohen 14 të tjerët


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Sulm kibernetik në Krime

Sulm kibernetik në Krime