POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Ti e vrave atë’, e akuzojnë për vdekjen e reperit, Ariana Grande merr vendimin drakstik

Reperi i ndjerë Mac Miller dhe këngëtarja Ariana Grande kur ishin të dashur

Vdekja e reperit të njohur alarmoi gjithë botën. Ai ishte vetëm 26-vjeç dhe mbrëmjen e kaluar u gjet i vdekur si pasojë e një mbidoze droge. Mac Miller, emri i vërtetë i të cilit ishte Malcolm ka qenë i lidhur me këngëtaren Ariana Grande përgjatë dy viteve të cilët më pas u ndanë.

Kështu që rrjedhimisht, pak orë pas vdekjes së reperit profili i këngëtares u mbush me akuza të shumta. “Është çmenduri sepse ti vërtetë e vrare atë” ‘Është faji yt’,- shkruante një prej komentuesve. Këngëtarja u hoqi mundësinë për të komentuar të gjithë ndjekësve. Normalisht këto akuza të pabaza e kanë bërë të ndihet keq.

Reperi i ndjerë Mac Miller dhe këngëtarja Ariana Grande kur ishin të dashur 

fl.mi.
Komento