Tifozët e Bayern-it ‘godasin’ me banderolën: Kasapi ynë e preu krahun e gjatë të Katarit

Tifozët e Bayern-it ‘godasin’ me banderolën: Kasapi ynë e preu krahun e gjatë të Katarit

Banderola e shfaqur nga tifozët e Bayern

Një banderolë e shpalosur nga tifozët e Bayern Munchen në ndeshjen e Champions League kundër Paris SG ka marrë shumë vëmendje. Në të shihet një kasap, i cili në këtë rast është Uli Hënes, ish-presidenti dhe legjenda e klubit gjigand, i cili pret me hanxhar një krahë që nga ana tjetër mban emblemën e Paris SG.

Ndërkohë në këtë banderolë shkruhet: “Kasapi ynë i preu krahun e gjatë Katarit.”

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Pse nuk e bletë Euro2024?' Drejtori i Përgjithshëm i RTSH, Alfred Peza: Fitoi kush pagoi më shumë

'Pse nuk e bletë Euro2024?' Drejtori i Përgjithshëm i RTSH, Alfred Peza: Fitoi kush pagoi më shumë