Tifozët e dhunshëm e bënë për spital, reagon Frashëri: Po kryej analiza të detajuara

Tifozët e dhunshëm e bënë për spital, reagon Frashëri: Po kryej analiza të detajuara

Stivi Frashëri, portieri i Ballkanit në Kosovë, ka reaguar për herë të parë pas dhunës së paprecedentë të nodhur në ndeshjen e kampionatit kundër Gjilanit, teksa këta të fundit barazuan rezultatin në fund.

“Faleminderit shumë për mbështetjen dhe interesimin tuaj. Momentalisht jam duke u kontrolluar nga stafi mjekësor i Ballkanit dhe drejtuesve në tërësi, me një përkujdesje shembullore. Sot po kryejmë edhe analiza më të detajuara për të pasur një pasqyrë të qartë të dëmtimit. Shpresoj që çdo gjë të jetë pa probleme… Më vjen shumë keq që nuk mundem t’ju kthej përgjigje të gjithëve Ju dua shumë! Faleminderit për gjithçka”, ishin fjalët e Stivi Frashërit.

Pas barazimit të rezultatit nga Gjilani tifozët hynë në fushë dhe goditën Stivi Frashërin, i cili ishte portier dhe përfundoi në spital.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale