Tifozët shpërthejnë në dhunë në kampionatin kosovar, portieri Stivi Frashëri përfundon në spital (VIDEO)

Sfida mes Gjilanit dhe Ballkanit në kampionatin e Kosovës është ndërprerë pak momente para fundit të saj. 

Teksa sfida u zhbllokua në minutën e parë të sfidës nga Krasniqi, portieri i ekipit vendas, Enea Koliqi barazoi gjithçka në minutën e 95.

Festës së ekipit iu bashkuan edhe tifozët, ku gjatë këtij momenti, portieri i ekipit mik, Stivi Frashëri u godit nga këta të fundit. Menjëherë pas këtij incidenti, Frashëri është dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur.

Pamjet më poshtë tregojnë momentin e sulmit ndaj gardianit nga Korça.


 

G.B./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Zelensky: Kina nuk e ofroi veten si ndërmjetës

Zelensky: Kina nuk e ofroi veten si ndërmjetës