Tiranë/ Një 16-vjeçar i shtruar në spitalin COVID 2! Trajtohet me oksigjen

Spitali Shefqet Ndroqi

Në spitalin COVID 2 ndodhet i shtruar një 16-vjeçar i infektuar me koronavirus.

Report Tv mëson se ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se aktualisht po merr trajtim mjekësor.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme rreth orën 20:00 u hap spitali COVID 3 ku aktualisht po marrin trajtim 6 persona.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përvjetori i pavarësisë dhe çlirimit, a është bërë Shqipëria ajo që ëndërruan heronjtë tanë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nga Dafina Zeqiri te Soni Malaj...Tirana feston Natën e Bardhë, por brenda rregullave anti COVID! këngëtarët që do dhurojnë emocione në 2 orë koncert (VIDEO-LIVE)