Tragjike/ 27-vjeçarja bie nga kati i pestë i pallatit në Tiranë, humb jetën në spital

Tragjike/ 27-vjeçarja bie nga kati i pestë i pallatit në Tiranë, humb jetën në spital

Policia e Tiranës

TIRANË- Një e re ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Tiranë. 27-vjeçarja ka rënë nga kati i pestë i pallatit, nga banesa ku jetonte me qira.

E reja nuk u ka mbijetuar dot plagëve që ka marrë dhe ka ndërruar jetë në spital.

“Më datë 10.02.2024, rreth orës 23.00, në rrugën "Teuta", ka rënë nga lartësia e një pallati 5 katësh, shtetasja S. A., 27 vjeçe, banuese me qira po në këtë adresë.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, kjo shtetase ka ndërruar jetë në spital.

Janë kryer veprimet e para procedurale dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane