Tragjike në Gramsh/ Vjehrra dhe nusja humbin jetën nga Covid, në gjendje të rëndë bashkëshorti

Foto ilustruese

GRAMSH- Dy pjesëtarë të një familjeje në Gramsh kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit.

Sipas informacioneve për Report Tv, vjehrra, nusja dhe bashkëshorti i kësaj të fundit kanë rezultuar me Covid19.

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta vjehrra 78 vjeçare, ndërsa sot ka humbur jetën edhe nusja 55 vjeçare.

Mësohet se në gjendje të rëndë ndodhet edhe bashkëshorti i 55 vjeçares.


Lajmi kryesor:

164 të infektuar me COVID gjatë 24 orëve, mes tyre 5 mësues nga shkolla 'Jeronim De Rada'/ Ndërron jetë mësuesi 47-vjeçar, shuhen vjehrra dhe nusja në Gramsh


Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Situata politike në Shqipëri, analisti nga Kosova për Report Tv: Përplasja Berisha-Basha, jashtë vlerave të demokracisë