'Trishtim', aktori Amos Zaharia reagon për sherrin e bujshëm të motrës dhe babait të tij me Princ Lekën

'Trishtim', aktori Amos Zaharia reagon për sherrin e bujshëm të motrës dhe babait të tij me Princ Lekën

1709742283_amoszaharia.JPG

"Trishtim"! Ky është reagimi i aktorit Amos Zaharia, për sherrin e bujshëm të motrës Elia Zaharia dhe babait të tij Gjergj Zaharia me Princ Lekën.


Lajmi kryesor:

Princ Leka sulmohet nga ish-bashkëshortja e tij, Elia Zaharia dhe babai i saj, Gjergj Zaharia në pallat Mbretëror! Merr urdhër mbrojtje (VIDEO)


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022