Tronditet Zvicra/ Një burrë plagos me thikë kalimtarët, mes tyre një grua shtatzënë

Tronditet Zvicra/ Një burrë plagos me thikë kalimtarët, mes tyre një grua shtatzënë

Pamje nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zofingen të Zvicrës ditën e sotme, ku një burrë ka plagosur me thikë disa kalimtarë.

Sipas mediave të huaja, mes të plagosurve është edhe një grua shtatzënë.

Ata janë transportuar në spital në kohë dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Pas sulmit makabër, autori është ngujuar në një ndërtesë, por në orën 18:38 policia ka arritur ta arrestojë.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Ben Andoni: Z. Basha, mjaft! Cikli u mbyll dhe jo me nder

Ben Andoni: Z. Basha, mjaft! Cikli u mbyll dhe jo me nder