Tubimi në pankarta/ Opozitarët i tërheqin vëmendjen Europës: Po protestojmë ne (FOTO)

Protestuesit e Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim në protestën e sotme kanë synuar që mesazhet t'i përcjellin edhe përmes pankartave në gjuhë të huaj për ndërkombëtarët.

'Europë atenttion, Albania is in protest' ('Europë, vëmendje, Shqipëria është në protestë)'  ishte njëra nga shumë pankartat e protestuesve para Kryeministrisë.

 


Lajmi kryesor:

Opozita 4 orë marshime rreth kryeministrisë dhe sulmon Parlamentin (VIDEO)


Ora 12:51
Tubimi në pankarta/ Opozitarët i tërheqin vëmendjen Europës: Po protestojmë ne

Pankartat e protestuesve

1 / 8

Pankartat e protestuesve. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

2 / 8

Pankartat e protestuesve

3 / 8

Pankartat e protestuesve

4 / 8

Pankartat e protestuesve

5 / 8

Pankartat e protestuesve. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

6 / 8

Pankartat e protestuesve

7 / 8

Pankartat e protestuesve. Foto Antonio Çakshiri/Shqiptarja.com

8 / 8
d.ba./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?