U denoncua te 112-ta, 'Shqiponjat' arrestojnë 30-vjeçarin (VIDEO)

Forcat Shqiponja kanë arrestuar ditën e sotme 30 vjeçarin nga Saranda me iniciale E. A.

Lokalizimi i tij u bë pas denoncimit të qytetarëve përmes një telefonate te 112.

30-vjeçari ishte shpallur në kërkim pasi në dhjetor të vitit 2016 në bashkëpunim me vëllain e tij kanë qëlluar me shkop bejsbolli dhe mjete të mprehta një person me iniciale Xh. H., duke i shkaktuar dëmtime të rënda në trup. 

Ai u shoqërua në Komisariatin Policisë së Sarandës.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital