U gjetën 300 kilogramë kokainë në serbrator, ja kamioni i kapur në Portin e Durrësit

 

Pamjet e mësipërme janë siguruar nga Report Tv dhe tregojnë kamionin e sekestruar në Durrës nga policia pasi i janë gjetur 300 kilogramë kokainë në serbrator.

Kamioni është në sekuestro policore.

1624030832_VRIMA.jpg


Lajmi kryesor:

Kapen 324 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit! Kamioni hyri nga Qafë-Thana ku rezultoi i pastër, u mbush në Shqipëri me destinacion final Napolin! Shoferi 40-vjeçar i prangosur: Nuk di gjë


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Aksident në Tapizë të Fushë Krujës, përplasen 2 automjete, ndërron jetë 60-vjeçari! Plagosen 2 persona