U kap me mbi 100 mijë € në mjet, Report Tv siguron foton e efektivit të RENEA-s

U kap me mbi 100 mijë € në mjet, Report Tv siguron foton e efektivit të RENEA-s

1678809409_finalprojekt.00352701.Still021.jpg

Personi që shihni në foto është efektivi i RENEA-s Altin Morina të cilit iu gjetën mbi 100 mijë euro në mjetine tij.  

Morina u kap në zonën e Kodrës së Diellit dhe akuzohet për shpërdorim detyre. 


Lajmi kryesor:

Arrestohet për shpërdorim detyre efektivi i RENEA-s te 'Kodra e Diellit' në Tiranë, iu gjetën mbi 100 mijë € në mjetin e tij


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit