U largua papritur nga Big Brother, Valbona Mema reagon për herë të parë dhe zbulon arsyen e fortë

U largua papritur nga Big Brother, Valbona Mema reagon për herë të parë dhe zbulon arsyen e fortë

Valbona Mema

Ditën e sotme në “BBVA” u dha lajmi se banorja e shtëpisë, Valbona Mema është larguar nga shtëpia. Ky vendim erdhi pasi e motra e saj është e sëmurë.

Pasi doli nga shtëpia, Valbona përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram tha se familja është më e rëndësishme se sa një lojë.

“Fatkeqësisht rrugëtimi im përfundoi këtu. Familja është më e rëndësishme se një lojë. Motra ime ka nevojë për mua pasi është e shtruar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Më ngelet të them nga zemra faleminderit për të gjithë suportin që më keni dhënë. Ishte eksperienca më e bukur e jetës sime. Fitoftë më i miri. Mirënjohje pa masë ju dhe @bigbrotheralb_vip”, shkroi ajo krahas videos.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Apeli i GJKKO-së lë në fuqi dënimin me 2 vite burg për Fredi Belerin, Ambasadorja greke:  Pati parregullsi, të lejohet të marrë pjesë në seancën e PE

Apeli i GJKKO-së lë në fuqi dënimin me 2 vite burg për Fredi Belerin, Ambasadorja greke: Pati parregullsi, të lejohet të marrë pjesë në seancën e PE