Valbona debaton me Luizin: U dhunova psikologjikisht, askush nuk më mbrojti

Valbona debaton me Luizin: U dhunova psikologjikisht, askush nuk më mbrojti

Valbona Mema

Zgjedhja e liderit këtë javë solli një debat mes Valbonës dhe Luizit. Këngëtari i kërkoi llogari përse zgjodhi Oltën, duke e ditur që lideri do të kishte një avantazh në lojë. Valbona është ndjerë e presionuar dhe madje ka shpërthyer në lot. Debati ka vijuar edhe gjatë spektakëlit të sotëm.

"U dhunova, askush nuk më mbrojti në ato moment. Unë nuk bëra asgjë. Më kuptoni. Unë jam një femër që kam vuajtur në jetë. Nuk duhet të isha në bankën e gjykimit, sikur kisha bërë krim. Unë kam hyrë me guximin e një femre,artisteje. Jam gjetur para një goditjeje psikologjike", tha Vlabona.

 

" I kam shkuar tek koka dhe i kam thënë që dhe ti e ke vuajtur dyfish këtë gjë sepse ta kam thënë unë. Unë  e kuptoj. Por nuk i kam bërë kurrë presion. E kam pyetur disa herë dhe nuk me ka kthyer përgjigje", iu përgjigj Luizi.

F.D/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!