Valbona Mema largohet vullnetarisht nga Big Brother Vip, ja cila është arsyeja

Valbona Mema largohet vullnetarisht nga Big Brother Vip, ja cila është arsyeja

Valbona Mema

Një tjetër largim i papritur ndodhi brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Pas Bledi Manes, i cili vendosi vullnetarisht të lë programin në mënyrë që të qëndronin brenda shtëpisë çifti Kiara-Luiz, tashmë një tjetër banorë vendosi të largohet. Përmes një zarfi, Vëllai i Madh njoftoi largimin e Valbonës nga shtëpia. Largimi i saj i papritur ndodhi për shkak se ajo ka një familjar të shtruar në spital.

Pasi u njoftua për lajmin, Valbona la shtëpinë dhe u përshëndet vetëm me Luizin dhe Oltën. Banorëve u erdhi keq nga largimi i Valbonës dhe i thanë asaj se do vazhdojnë miqësi me të edhe jashtë dyerve të Big Brother Vip. Automatikisht, anulohet votimi i së shtunës për të nominuarit e kësaj jave Olta, Kristi, Dea, Tani dhe Armaldo, pasi ishin të zgjedhurit e Valbonës.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Zbardhet motivi i vendosjes së tritolit në fasonerinë e italianit në Tiranë! Edmond Arapi i kishte vënë gjobë 100 mijë euro, Bingaido refuzoi të paguante

Zbardhet motivi i vendosjes së tritolit në fasonerinë e italianit në Tiranë! Edmond Arapi i kishte vënë gjobë 100 mijë euro, Bingaido refuzoi të paguante