Valbona shpërthen për herë të parë në Big Brother Vip, debaton ashpër me Dean

Valbona shpërthen për herë të parë në Big Brother Vip, debaton ashpër me Dean

Valbona Mema duke debatuar me Dean

Komentet e herë pas hershme lidhur me raportin miqësor të Armaldos dhe Valbonës, kanë acaruar këtë të fundit, e cila sot “shpërtheu” ndaj Deamishel. Për herë të parë shohim Valbonën teksa debaton me tone të larta dhe në mënyrë të prerë i thotë Deas të mos flasë më në emër të saj.

Teksa banorët po bënin batuta me Armaldon lidhur me raportin që ai ka krijuar me Valbonën, Deamishel u shpreh se nuk e kupton pse ai e thërret “motër” Valbonën. Ishte pikërisht ky koment, që solli reagimin e ashpër të Valbonës, e cila i kërkoi Deas, që duke nisur nga ai moment e në vijim, mos t’i flasë më asaj.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Shiste kokainë dhe kanabis në lokalin e tij pranë shkollave, arrestohet 26 vjeçari në Korçë (EMRI)

Shiste kokainë dhe kanabis në lokalin e tij pranë shkollave, arrestohet 26 vjeçari në Korçë (EMRI)