POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U martua me milionerin, Afërdita Dreshaj ka diçka për të thënë për Shpat Kasapin (Foto)

Shpat Kasapi dhe Aferdita Dreshaj me bashkeshortin

Afërdita Dreshaj ka nisur muajin e mjaltit me bashkëshortin e saj në ishujt Karaibe në një nga resorte më luksoze. Pas dasmës që zhvilluan në Majami, milioneri çek Jakub Kindl, e dërgoi gruan e tij në këtë vend përrallor për të shijuar disa ditë së bashku. Këngëtarja dhe modelja shqiptare shihet mjaft e lumtur në krahët e hokeistit, por shqiptarët mesa duke ende nuk e kanë harruar lidhjen e saj me këngëtarin Shpat Kasapi. Pavarsisht se kanë kaluar më shumë se 4 vite, e ngacmojnë sërish në lidhje me këtë temë.

Nëpërmjet një opsioni në Instagram të gjithë ndjekësit në rrjetin social mund t'u bëjnë tashmë pyetje nga më të ndryshmet dhe të marrin një përgjigje publikisht. Njëri nga fansat e ka pyetur Afërditën nëse do ta pranonte Shpatin për burrë dhe përgjigjia e saj ka qenë një 'jo' e gjatë. Siç shihet mes dy ish-të dashuruarve s'ka mbetur më asgjë për t'u diskutuar. 

(Foto e publikuar nga Afërdita Dreshaj)

fl.mi.
Komento