VIDEOLAJM/ U nxor nga rrënojat, lumturia e këtij vogëlushi nuk ka çmim! Luan me ekipin e shpëtimit

VIDEOLAJM/ U nxor nga rrënojat, lumturia e këtij vogëlushi nuk ka çmim! Luan me ekipin e shpëtimit

1675888533_Screenshot144.jpg

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese.

I vogli buzëqesh menjëherë pasi nxirret nga gërmadhat dhe fillon të luajë me ekipin e shpëtimit që nuk i kursen brohoritjet dhe përqafimet.


Lajmi kryesor:

Mbi 12.000 të vdekur nga tërmetet në Turqi e Siri! Erdogan mbërrin në rajonet më të godituara


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS publikon listën e 61 kandidatëve për 14 majin, është e duhura?×

Lajmi i fundit

Lorenci e pranon për herë të parë: Po, kam qenë i lidhur me Keisin! Si reagoi Kristi?

Lorenci e pranon për herë të parë: Po, kam qenë i lidhur me Keisin! Si reagoi Kristi?